Fantasta

Jsem fantasta a cvok, dnes a celý rok.

autor, fantasta, snílek

Honza Vanili Vavřička

Jsem šťastnej jako blecha, když cestuju se svou Košilatou show po České republice a rozdávám divákům radost a pozitivní energetické vibrace. Děkuju Becherovce, že ze mne díky povídce "V Bruselu přistáli mimozemšťané" udělala v roce 2004 vyslance v Londýně. Těma londýnskejma kalhotkama to tenkrát asi všechno začalo ...

Chci vědět více
Ftipálek

Radostné okamžiky

Děkuju vesmíru za tyhle super zážitky!

Videoklip "Celebrity"

2018

Natáčení s písničkářem Petrem Lüftnerem

Zpěvák, skladatel a akordeonista Petr Lüftner natočil k písičce ze svého nového alba videoklip s názvem Celebrity. Děkuji za příležitost zahrát si v tomhle pohodovém, milém klipu.

Kocór v tróbě

2018

Vystoupení s Martinem Maxou

S obrovskou pokorou děkuji osudu, vesmíru a sympaťákovi Martinovi Maxovi, že do toho se mnou šel. Vážím si téhle šance, která je splněním mého snu vystupovat s vlastní originální one man show. Ať už jsem vystupoval s Martinem Maxou v severních Čechách nebo sólo na Eroticonu v Praze či v západočeském Černošíně, cítil jsem z diváků radost a pozitivní energii, která mě pohladila po duši. Děkuji za tyhle šťastné okamžiky!

TV reklama

2017

TV kampaň: BLESK mobil Vánoce

Stala se neuvěřitelná věc. Získal jsem roli v reklamním spotu, který byl součástí vánoční kampaně propagující BLESK mobil. I zázraky se občas dějí. Děkuju za tuhle velkou zkušenost!

ErotiCon

2017

One man show v Praze

Děkuji organizátorům 14. ročníku dnes již kultovního conu pro příznivce fantastiky a erotiky za možnost vystoupit se svou prezentací zajímavostí ze světa fantazie.

Košilatá show

2017

One man show v Černošíně

Moc děkuji pohodovému starostovi města Černošín panu Miroslavu Plincelnerovi a nadšenkyni Martině z informačního centra, které získalo ocenění Nejlepší infocentrum Plzeňského kraje 2017, za šanci vystoupit se svou show Erotika v budoucnosti.

TV Barrandov

2016

Manžel z Marsu

Děkuji scénáristovi Petru Smazalovi za krásně trhlý a poťouchlý scénář epizody Manžel z Marsu v pořadu Soudkyně Barbara. TV Barrandov děkuji za šanci ztvárnit roli spisovatele erotických knih.

Vystoupení s četbou

2015

Konstantinovy Lázně

Děkuji panu starostovi Karlovi Týzlovi za možnost vystupovat v KD a podpořit tak scifi projekt Vostrá krása. Děkuji úžasným divákům za super podporu při mé one man show s převleky.

TV Barrandov

2015

Pořad Intim s Heidi Janků

Moc děkuji za šanci být hostem košilatého pořadu Intim s Heidi na TV Barrandov. S usměvavou Heidi jsme si povídali o erotice a fantazii v souvislosti s připravovanou scifi knihou Vostrá krása.

Knížka "Vostrá pohoda"

2009

Sbírka scifi povídek "Vostrá pohoda"

V roce 2009 jsem vydal sbírku třinácti originálních sci-fi a fantasy povídek Vostrá pohoda. Za splnění snu děkuji malíři Petrovi Šrédlovi, který k povídkám namaloval úžasné ilustrace. Za morální podporu při tvorbě knížky děkuji mé perfektní manželce a všem fanouškům!

O košilaté show
Milníky

Názory diváků

Radost a smích je léčivé mazivo našich vnitřních motorů. Pojďme se spolu namazat, ať se nazadrhnem! Díky moc za podporu!

Oficiální partneři